Wrocław Czynne pon-pt od 10.00 do 18.00

Tel 501 858 555"Tylko w słowniku najpierw jest powodzenie a dopiero potem praca" - Vidal Sassoon

Strona główna > O firmie

O firmie

Z myślą o sukcesie Twojego biznesu, jako profesjonalne biuro rachunkowe łączymy nowoczesne rozwiązania z wieloletnim doświadczeniem w branży. Oddajemy do Twojej dyspozycji księgowych, którzy posiadają certyfikaty Ministerstwa Finansów i mogą pochwalić się długotrwałą praktyką w zawodzie. Do Twoich zleceń zawsze podchodzimy indywidualnie, znajdując najodpowiedniejszą ofertę, ktora spełnia Twoje wymagania. Odciążamy Cię od obowiązków księgowych, doradzamy w sprawach podatkowych i zajmujemy się Twoimi finansami, podczas gdy Ty możesz spokojnie skupić się na swojej działalności.

Ze względu na specyfikę naszego zawodu zawsze działamy w duchu prawa i zgodnie z jego literą. W ramach współpracy proponujemy fachowe wsparcie w oparciu o rzetelnie omówione fakty, włącznie z przedstawieniem czynników ryzyka. Pewność i bezpieczeństwo dostajesz w pakiecie - zawsze przestrzegamy zasad etycznych. Tak jak Ty lubimy konkret i uczciwość, dlatego nie owijamy w bawełnę i wprost mówimy, w jaki sposób i w jakiej ceny możemy Ci pomóc. Powierzając nam opiekę nad swoją księgowością i finansami, śpisz spokojnie.

Zobowiązującemy się do świadczenia usług księgowo-finansowych na najwyższym poziomie, tak aby stać się liderem na lokalnym rynku. Chcemy zmieniać Twoje przyzwyczajenia i nawyki przedsiębiorców, żeby Twoja działalność była jeszcze efektywniejsza. Pragniemy, aby dzięki współpracy z nami biurokracja i podatki nie spędzały Ci snu z powiek. Troszczymy się o Twoje sprawy finansowe, zapewniając Ci bezpieczeństwo prowadzenia działalności i gwarantując możliwie wysokie zyski.

Czym się zajmujemy

Pełna księgowość

Obsługa firm prowadzących księgi handlowe

Mali podatnicy

Obsługą firm prowadzących książkę przychodów i rozchodów.

Kadry i płace

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

Doradztwo

Doradzatwo w kwestiach prawno-finansowych

Młodzi przedsiębiorcy

Pomoc w stawianiu pierwszych kroków młodym przedsiębiorcom w biznesie

Finansowanie

Wsparcie w uzyskaniu finansowania inwestycji

Doświadczenie

Księgowość

100%

Kadry

100%

Finanse

100%

“Sukces jest wynikiem właściwej decyzji” - Eurypides

“Postęp to znaczy lepsze, a nie tylko nowe” - Lope de Vega