Wrocław Czynne pon-pt od 10.00 do 18.00

Tel 501 858 555"Tylko w słowniku najpierw jest powodzenie a dopiero potem praca" - Vidal Sassoon

Strona główna > Cennik

Cennik

Innowacyjność i przejrzystość

Znając specyfikę zawodu księgowego i wyceny usług rachunkowych, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie cennika, którego cechami charakterystycznymi są innowacyjność i przejrzystość. To oferta niespotykana nie tylko we Wrocławiu, ale i Polsce!

Tworząc naszą propozycję cenową, odrzuciliśmy wszystkie negatywne aspekty spotykanych do tej pory cenników, pozostawiając to, co najlepsze. W ramach współpracy otrzymujesz nie tylko atrakcyjną cenowo ofertę, ale również elastyczność i klarowność, która w biznesie jest na wagę złota.

Poniżej przykładowe kalkulacje:
Ceny usług rachunkowych w naszym biurze zaczynają się od 150 zł dla uproszczonej księgowości i 400 zł dla ksiąg handlowych.

Na czym to polega

Wynagrodzenie obliczane jest w bardzo prosty sposób. Uiszczasz opłatę stałą w wysokości 150 zł w przypadku księgowości uproszczonej i 400 zł, gdy prowadzimy dla Ciebie księgi handlowe, a także dodatkową opłatę za każdy dokument - 2 zł przy książce podatkowej i 5 zł dla firm prowadzących pełną księgowość.

Dlaczego tak

W tradycyjnej konstrukcji cennika biuro wycenia swoje usługi na podstawie widełek cenowych, według których na przykład co 50 dokumentów opłata wzrasta o 300 zł, kolejne 50 dokumentów to wzrost o 400 zł i tak dalej.

A teraz wyobraź sobie sytuację, w której płacisz swojemu księgowemu w sposób tradycyjny. W maju dostarczyłeś 75 dokumentów i zapłaciłeś 880 zł, zaś w czerwcu Twoja firma wygenerowała 76 dokumentów. W czerwcu do zapłacenia masz juz 1100 zł. Jeden dokument kosztował Cię 220 zł! Wraz ze wzrostem liczby dokumentów ta niekorzystna sytuacja może się pogłębiać.

Ponadto konstrukcja cenników spotykanych do tej pory rodzi sytuacje niekorzystne dla obu stron. "A może nie opłaca mi się dać tej jednej faktury do biura, bo zapłacę 220 zł więcej niż miesiąc temu?".

wykresCo zyskasz

Pozostawmy za sobą wszystkie negatywne aspekty wyceny usług rachunkowych i skupmy się na tym, co zyskasz, wybierając Meritum Finanse.

Przede wszystkim dostajesz przejrzystość wyceny. Płacisz za rzeczywisty czas i wysiłek włożony w pracę nad Twoją księgowością. Otrzymujesz efektywny system, który dopasowuje się do dynamiki rozowju Twojej firmy - koszty obsługi księgowej wzrosną współmiernie do skali działalności, a więc nie odczujesz nagłego wzrostu wydatków.

Taka konstukcja lepiej niz tradycyjna uwzględnia sezonowość Twojego przedsięwzięcia - mniej dokumentów to bowiem niższa cena. Ponadto nasz cennik jest poprostu korzystny finansowo na tle konkurencji. Wszystkie zalety naszej oferty świetnie obrazuje wykres obok. Doskonale widać na nim stabilość opłat i niskie ceny.

To nie wszystko!

Rozpoczynając współracę na z nami, otrzymujesz pierwszy miesiąc za darmo! Ponadto masz możliwość uzyskania rabatów, polacając nas swoim znajomym i partnerom biznesowym.

Chcemy, żebyś docenił nie tylko jakość usług, ale i komfort współpracy. Dlatego możesz dostarczyć nam dokumenty bez wychodzenia z własnej firmy czy domu - po prostu wysyłasz dokumenty do nas kurierem na nasz koszt! Proste i wygodne, prawda?

Nasze biuro mieści się w najpiękniejszej części Wrocławia, którą aż chce się odwiedzać. Niestety dla osób poruszających się samochodem zadanie jest utrudnione ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych. Dlatego zdecydowaliśmy się pokrywać koszty Twojego parkowania na czas wizyty w biurze! Szczególnie polecamy podziemny parking hotelu Sofitel, który zlokalizowany jest zaledwie 50 m od naszej siedziby.

Zapraszamy!